Rugam toti fotografii sa ne trimita cite un link la adresa unde au postat fotografiile. Filmuletul evenimentului o sa apara la sectiunea video pina la sfirsitul anului.

 

 

POZE DE LA OLI

POZE DE LA FRANK

POZE DE LA MIHAI

POZE DE LA ANKA

POZE DE LA ATTILA

POZE DE LA SILVIA

POZE DE LA GALINA

 

 

 

Federatia Romana de Ciclism

           
Triatlon Medias            
               
Clasament Masculin 20 - 29
               
Loc Cat Nume Prenume Nr conc Inot Ciclism Alergare Timp Dif
Cat Place Name Surname Bib Swim Cycling Run Time Dif
1 DEAK ZSOMBOR 96 0:19:40 1:08:25 0:32:42 2:00:47  
2 BARACTARU MIHAI ALIN 89 0:22:30 1:11:00 0:31:05 2:04:35 0:03:48
3 SESTACOVSCHI FLORIN 91 0:24:20 1:12:45 0:37:39 2:14:44 0:13:57
4 VADAN RADU 61 0:25:06 1:12:32 0:37:53 2:15:31 0:14:44
5 KOVÁCS ÁRPÁD GÉZA 42 0:26:09 1:19:19 0:37:28 2:22:56 0:22:09
6 DULACIOIU CRISTIAN 21 0:37:37 1:14:26 0:41:49 2:33:51 0:33:04
7 CABA DAN 86 0:32:14 1:18:40 0:44:46 2:35:41 0:34:54
8 ADORJAN MIKLOS 56 0:26:00 1:19:10 0:50:41 2:35:51 0:35:04
9 CONTAN ANDREI 3 0:27:11 1:22:11 0:47:01 2:36:22 0:35:35
10 FILIPAS VLAD 85 0:31:59 1:22:59 0:42:07 2:37:04 0:36:17
11 SZABO ATTILA 72 0:32:57 1:22:18 0:47:16 2:42:31 0:41:44
               
Clasament Masculin 30 - 39            
               
Loc Cat Nume Prenume Nr conc Inot Ciclism Alergare Timp Dif
Cat Place Name Surname Bib Swim Cycling Run Time Dif
1 BORICEANU SORIN 9 0:21:05 1:10:18 0:31:53 2:03:16  
2 PULUGOR JOZSEF 60 0:22:01 1:11:45 0:31:24 2:05:11 0:01:54
3 METAXA VLAD 81 0:25:02 1:10:39 0:33:58 2:09:39 0:06:22
4 ANTON MIHAI PAUL 5 0:23:02 1:11:36 0:38:04 2:12:42 0:09:25
5 SZATMARI DANIEL 74 0:23:41 1:13:58 0:38:34 2:16:14 0:12:57
6 NAN ANDREI 51 0:31:18 1:14:59 0:33:14 2:19:31 0:16:15
7 TROANCA DANIEL 77 0:26:25 1:18:20 0:35:53 2:20:37 0:17:20
8 GEORGESCU DRAGOS 18 0:27:06 1:19:04 0:37:14 2:23:25 0:20:08
9 CIOCAN ANDREI 15 0:25:36 1:22:11 0:40:36 2:28:23 0:25:07
10 DRAGOMIR ADRIAN 1 0:27:26 1:21:10 0:40:43 2:29:19 0:26:02
11 TONK SANDOR 75 0:26:43 1:21:26 0:41:46 2:29:55 0:26:39
12 POPOVICI C. GABRIEL 56 0:25:48 1:21:30 0:48:51 2:36:09 0:32:52
13 NEMES ZOLTÁN 52 0:35:08 1:22:47 0:48:16 2:46:12 0:42:55
14 KOVACS PETER 43 0:27:48 1:26:00 0:55:42 2:49:29 0:46:12
15 DUHOVNICU STEFAN 71 0:39:38 1:27:17 0:44:51 2:51:46 0:48:29
16 COSTEA FLORIN 23 0:30:46 1:33:23 0:53:06 2:57:15 0:53:58
17 ZSIGMOND ZOLTAN 84 0:34:15 1:32:36 0:53:44 3:00:35 0:57:18
18 POPOVICI FLAVIUS 58 0:38:11 1:27:32 0:56:16 3:01:59 0:58:42
19 LANGUISER ZSOLT 55 0:34:02     1:04:35 -00:58:41
  COZMA MIHAI 16       DNF  
  BOTOND LACZKO SZENTMIKLOSI 12       DNF  
  TRASCU Ovidiu 54       DNF  
               
Clasament Masculin 40 - 49            
               
Loc Cat Nume Prenume Nr conc Inot Ciclism Alergare Timp Dif
Cat Place Name Surname Bib Swim Cycling Run Time Dif
1 SAROSI FRANCISC 64 0:27:01 1:14:38 0:31:34 2:13:13  
2 BOLDIZSAR SANDOR 11 0:24:28 1:15:04 0:34:19 2:13:51 0:00:38
3 RUS MARIUS 88 0:22:53 1:15:25 0:36:09 2:14:27 0:01:14
4 IONITA BOGDAN MIHAI 36 0:26:30 1:17:38 0:39:57 2:24:05 0:10:52
5 IANOVICI CRISTACHE 92 0:30:21 1:22:06 0:40:02 2:32:29 0:19:16
6 DULACIOIU TITUS 22 0:26:56 1:27:28 0:44:17 2:38:41 0:25:27
7 SIMON ANDRAS 70 0:37:45 1:20:23 0:41:33 2:39:41 0:26:28
8 GASPARIK ATTILA 95 0:29:17 1:23:03 0:48:49 2:41:09 0:27:56
9 VEZENTAN LAURENTIU 78 0:35:43 1:24:37 0:42:18 2:42:38 0:29:25
10 ZSIGMOND ISTVÁN 83 0:31:10 1:32:49 0:39:03 2:43:02 0:29:49
11 BADOIU CRISTIAN 6 0:32:48 1:22:22 0:48:28 2:43:38 0:30:25
12 ALBERT ATTILA 94 0:26:15 1:29:40 0:51:10 2:47:05 0:33:52
13 HORVÁTH ÁRPÁD 31 0:30:15 1:23:29 0:57:57 2:51:41 0:38:28
14 CHIRITESCU  13 0:41:57 1:35:07 0:39:08 2:56:12 0:42:59
15 IANCU MIHAI 33 0:32:47 1:34:12 0:56:43 3:03:42 0:50:29
16 HORATIU ANDRON 4 0:38:10 1:31:12 1:25:34 3:34:56 1:21:43
17 DRAGU ALEXANDRU MARIUS 19       DNF  
               
               
               
Clasament Masculin 50+            
               
Loc Cat Nume Prenume Nr conc Inot Ciclism Alergare Timp Dif
Cat Place Name Surname Bib Swim Cycling Run Time Dif
1 NICHIFORESCU MARIUS 53 0:27:25 1:17:02 0:42:13 2:26:40  
2 BITULEANU EMIL 10 0:24:59 1:17:57 0:47:35 2:30:31 0:03:51
3 KREMEUR ALAIN 44 0:41:52 1:33:51 1:00:36 3:16:18 0:49:38
4 DRECEA MARIAN-PETRU 20 0:47:48 1:40:46 1:03:53 3:32:27 1:05:47
               
               
Clasament Feminin 20 - 29            
               
Loc Cat Nume Prenume Nr conc Inot Ciclism Alergare Timp Dif
Cat Place Name Surname Bib Swim Cycling Run Time Dif
1 JAKAB BENKE HAJNALKA 97 0:25:04 1:22:08 0:36:30 2:23:42  
2 IRIMIA RALUCA 38 0:40:43 1:32:05 0:42:39 2:55:27 0:31:45
               
               
Clasament Feminin 30 - 39            
               
Loc Cat Nume Prenume Nr conc Inot Ciclism Alergare Timp Dif
Cat Place Name Surname Bib Swim Cycling Run Time Dif
1 DAVID SILVIA 73 0:33:55 1:25:24 0:50:10 2:49:29  
2 HEGEDUS KRISZTINA 30 0:28:39 1:35:11 0:48:41 2:52:30 0:03:01
3 IONITA IOANA 37 0:30:45 1:43:06 0:50:44 3:04:35 0:15:05
4 GRIGORE SIMONA IULIANA 29 0:37:34 1:38:06 0:49:39 3:05:19 0:15:49
5 SCHWARZ ILEANA 65 0:33:59 1:45:25 0:50:41 3:10:05 0:20:35
               
Clasament Feminin 40 - 49            
               
Loc Cat Nume Prenume Nr conc Inot Ciclism Alergare Timp Dif
Cat Place Name Surname Bib Swim Cycling Run Time Dif
1 MORARU ANCA 2 0:34:21 1:33:42 0:49:41 2:57:44  
2 BADOIU MARIA CRISTINA 7 0:37:53 1:48:15 0:53:12 3:19:20 0:21:36