Inscrierile la acest concurs se  fac pe baza de invitatie

    Lista participantilor la Medias 24h single         Lista participantilor la Medias 24h stafeta                                                

nr.   nume/prenume         sex     virsta        club       
1 Daniel Rosu   m  37  
2  Lucian Marculescu    m  37  Nice-Smile
3  Marius Aldea  m  37  
4  Bernd Weinisch  m  45  
5  Stefan Uricariu  m  29  
6  Ioan Stetca  m  36  CSO         Zarnesti  
7  Attila Szakacs  m 45

 Ciclomed

 Ene Sebastian  m  33  CS Corvinia
9  Falk Adrian  m  33  CS Corvinia
10   Filipas Lucian  m  38  CS Corvinia
11  Haulica Radu  m  46  CS Corvini
12  Jugariu Sandrin  m  28  CS Corvania 
13  Bianca Coldea  f  28  Ciclomed
14   Andrei Katona  m 40   Ciclomed
15 Stefanie Silviu Ilie  m  39  CS Corvinia
16        
17        
18         
19        
20        
21        
22        
23        
         
         
         
         
         
         
nr.   nume/prenume         sex     echipa       virsta      
1  Negrian Adrian  m  Ciorap  Alb    47
2  Mita Manolin

 Ciorap Alb

 39
3  Indrei Alin  Ciorap Alb  38
4  Tatomir Cristian  Ciorap Alb  36
5  Ioana Staiculescu  m  Spokes  36
6  Teodor Staiculescu  m  Spokes  35
7  Sorin Ungureanu  m  Spokes  32
8  Serban Bara  m  Spokes  30
9 Sorin Armean  m  BB Sky Team  42
10  Binder Christian  m   BB Sky Team  40
11  Catalin Vasilescu  m   BB Sky Team  20
12 Claudiu Muresean  m   BB Sky Team  43
13  Valentin Seicean  m  Insomnya  43
14  Cosmin Carje  m  Insomnya  41
15  Flavius Popovici  m  Insomnya  39
16  Marcel Mohan  m  Insomnya  45
17  Feraru Silvia  f  Ciclomed Junior  18
18  Filipas Vlad  m  Ciclomed Junior  19
19 Miklos Adorjan   m  Ciclomed Junior  19
20  Szakacs Attila  m  Ciclomed Junior  20
21  Adrian Botezatu  m Alpinechallenge  36
22  Cristian Catana  m Alpinechallenge  31
23  Cristian Ghilt  m Alpinechallenge  39
24  Cosmin Teodor  m Alpinechallenge  36
25  Manuel Plaias  m  All For One  36
26   Adi Beleanu  m  All For One 30 
27   Cristina Beleanu  f  All For One 30 
28   Dan Strava  m  All For One 35 

29

Nyardi LASZLO  m  Mures Cycling Team 40

30

Mircea Gustav Robert m Mures Cycling Team 40

31

Gyorgy Levente m Mures Cycling Team 40

32

Losonczi Cristian m Mures Cycling Team 40